سوالات متدوال

در قسمت مراحل سفارش کار در صفحه اصلی توضیحات کامل تصویری قرار داده شده است

به جهت فراهم کردن امنیت کامل شما خرید شما مستقیما از طریق وب سایت بانک انجام می شود که بانک مذبور کلیه تدابیر امنیتی لازم را فراهم آورده است

بله از آنجایی که همه سفارشات در بسته بندی شکیل و بسیار زیبا ارسال می گردد و رسید و فاکتور به همراه کتاب عشق ارسال نمی گردد شما با راحتی خیال می توانید هدیه خود را مستقیما به آدرس هدیه گیرنده ارسال کنید

ما کتاب اختصاصی شما را پس از چاپ و صحافی توسط پست پیشتاز برای شما ارسال می کنیم و مبلغ 17 هزار تومان بابت بسته بندی و ارسال روی فاکتور شما اضافه می گردد.

کتاب عشق شما پس از ثبت نهایی، با توجه به حجم سفارشات و تهران یا شهرستان بودن آدرس سفارش دهنده، بین ۵ تا ۷ روز کاری به دست شما می رسد.

پس از تهیه کتاب و در قسمت پرداخت میتوانید با فعال کردن گزینه ارسال سریع و پرداخت مبلغی جداگانه کتاب خود را طی ۳ الی ۴ روز کاری دریافت کنید.

بله شما می توانید تعداد بیشتری از کتاب عشق خودتان سفارش دهید این امکان در در قسمت پرداخت و روبروی گزینه تعداد کتاب قرار داده شده است و شما میتوانید تعداد مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید

بله شما در تمام ساعات شبانه روز و در هر روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید تیم کاری ما سفارشات ثبت شده در ساعات غیر کاری را در اولین ساعات کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات همان روز انجام خواهند داد

کتاب عشق شما در قطع رقعی (21 *14.5 سانتیمتر)تولید شده و برای شما ارسال می گردد

دو مدل از کتابها با ورق 80 گرم مرغوب و یک مدل با ورق گلاسه تولیدمی گردد و به صورت دیجیتال و با دستگاههای حرفه ای چاپ و ساخته می شوند بدین ترتیب با کیفیتی بسیار بالا به دست شما می رسد و همین طور چاپ عکس رنگی روی جلد به صورت دیجیتال و با بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

از آنجایی که کتاب عشق شما به صورت اختصاصی و فقط برای شما چاپ می شود امکان باز پس گیری یا لغو سفارش بعد از تولید وجود ندارد تنها در موارد زیر امکان باز پس گیری وجود دارد:
-اشتباه تولید کتاب از سمت گروه بوکادو شامل:چاپ نامناسب صفحات-بریده شدن نوشته ها-کتاب اشتباهی-آسیب کتاب در هنگام ارسال-نبودن بعضی صفحات-ترتیب اشتباه صفحات که ما در اسرع وقت کتاب را چاپ و ارسال می کنیم.لطفا در صورت مشاهده این موارد سریعا با ما تماس بگیرید

با توجه به تولید سفارشی و اختصاصی کتاب عشق برای شما متاسفانه این شیوه پرداخت امکان پذیر نمی باشد.

شما مستقیما به درگاه اصلی بانک متصل می شوید و پرداخت به صورت آنلاین انجام می پذیرد.

شما می توانید با زدن دکمه خرید کتاب قسمت "ثبت اطلاعات سفارش" را تکمیل کنید و سپس مبلغ نهایی را به شماره 5022291015382904 محمد مهدی شبپیرای واریز نمایید.سپس نام و نام خانوادگی و شماره تلفنی که با آن ثبت نام نموده اید را برای ما ارسال کنید.دقت کنید حتما پیگیری بفرمایید که بوکادوی شما توسط همکاران ما ثبت شده و کد کتابتان برایتان ارسال گردد. شروع زمان ارسال از زمان تحویل کد کتاب محاسبه می گردد.

اگر کد پستی محل ارسال را ندارید به جای کد پستی 1111111111 (حتما 10 عدد 1) را وارد کنید تا ما متوجه نبود کد پستی شویم تا با استعلام از پست،کد پستی صحیح را برای شما روی بسته پستی وارد کنیم.

شما 3 راه دارید یکی این که آدرس محل کارتان را برای ارسال انتخاب کنید که با توجه به ارسال پست پیشتاز در ساعات اداری و این که بوکادو شما داخل یک بسته پستی مجزا که داخل آن به هیچ وجه قابل دیدن نیست ارایه می گردد گزینه مناسبی است.راه دوم اینکه آدرس اداره پست منطقه خودتان را برای ارسال انتخاب کنید و با هماهنگی با پست در محل پستخانه بوکادوی خود را دریافت کنید.و راه سوم اینکه در قسمت آدرس، در هنگام ثبت سفارش متن "هماهنگ می شود" قید گردد و پس از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید تا با هماهنگی با پیک بوکادو و پرداخت مبلغ جداگانه کتاب شما به دستتان برسد.طبیعی است گزینه آخر فقط مخصوص ارسالهای داخل شهر تهران می باشد.

تیم بوکادو با اشراف به این موضوع که کتاب عشق شما هدیه ای منحصر به فرد و سورپرایزی است که باید در موعد مقرر و زمان و مکان مناسب توسط شما به شخص مورد نظر هدیه شود با برنامه ریزی سیستماتیک و وسواس بالا حتما کتاب عشق شما را در زمانهای اعلام شده به دست شما می رساند

این محصول به صورت کتاب اختصاصی برای شما چاپ می گردد و امکان ارائه فایل الکترونیکی کتاب برای شما وجود ندارد

به هیچ وجه توسط دیگر کاربران قابل مشاهده نیست و فقط شخص شما در پنل اختصاصی خودتان قادر به دیدن آن می باشید و اگر مایل به حفظ سوابق کتاب خود جهت مراجعه در آینده در پنل خود نمی باشید میتوانید پس از تحویل گرفتن کتابتان سوابقتان را از پنل خود به طور کامل پاک کنید.

بله کلیه امکانات و دسترسی ها روی نوشته ها و کاراکترها در اختیار شماست و شما می توانید داستان اختصاصی و خاطرات خودتان را با سناریوی دلخواهتان تهیه کنید.دقت کنید ساخت کلیه داستانها خارج از عرف و شئونات نباشد و لطفا در حد معمول عرف و شخصیت و شان ایرانی اسلامی قرار داشته باشد.هرگونه مسئله ای در رابطه با محتویات کتاب متوجه شخص تهیه کننده کتاب بوده و گروه بوکادو تابع قوانین کشوری عمل خواهد کرد.

بوکادو هدیه عاشقانه و اولین استوری ساز به زبان پارسی

با امکانات زیاد و اتفاقات جالب برای سورپرایز.


موارد خاص

اگر سوالی در ذهن خود دارید که در اینجا آن را نیافتید ، می توانید سوال خود را از طریق اینستاگرام، ایمیل و شماره تماس با ما در میان بگذارید. برای این کار کافی است که تنها به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا از طریق اطلاعات تماس در پایین صفحه اقدام کنید.