بهترین هدیه عاشقانه، هدیه سورپرایز و کاملا جدید و خلاق.

کتاب عشق

کتاب عشق اصلی ترین و محبوب ترین کتابی هست که می شود با نرم افزار بوکادو تولید کرد. کتاب عشق هدیه ایی بسیار غافل گیر کننده و شکیل است. شاید این کتاب به لحاظ قیمت گران نباشد و ارزش مادی بالایی نداشته باشد اما بدون هیچ گونه شکی ارزش معنوی بسیار زیادی داشته و دریافت کننده آن بسیار غافل گیر می شود.

به کمک بوکادو می توانید با زبان تصویر داستان عشق خود را روایت کنید. در بستری و فرمتی که نه شوخی و نه بسیار جدی است. بر روی کاراکتر ها و فرم ادیتور ساعت ها فکر شده است. برای راحت تر بودن کار شما، اسلاید هایی با جملات بسیار زیبا توسط تیم ما تولید شده است که به سادگی چند کلیک می توانید این صفحات را به کتاب خود اضافه کنید.

ثبت نام / خرید

ارسال به تمام ایران

پست محصول و تحویل به سراسر ایران.

تضمین کیفیت محصول

بازگشت کامل پول در صورت عدم رضایت.

پشتیبانی خدمات

پشتیبانی و پاسخ به سوالات و کمک به طراحی کتاب.

نرم افزار

از آنجایی که نرم افزار بوکادو امکانات بسیار زیادی دارد، تمامی بدن با موس قابل تکان خوردن و تنظیم است، حالت صورت شامل دهن، چشم با حالت هایی مانند شادی و اخم و .. قابل تنظیم هستند. برای اینکه به طور کامل ازامکانات نرم افزار استفاده کنید بهتر است با کامپیوتر وارد سایت شوید و لذت ببرید.

قیمت و سایر اطلاعات

هزینه ساخت کتابی که به طور اختصاصی برای شما ساخته میشود هرگز نمیتواند با ارزش معنوی که به وجود می آورد قابل قیاس باشد. فراموش نکنید این یک هدیه معنویست.

چرا بوکادو ؟

تکراری نیست، سورپرایز کننده است، همه ندیدن، اختصاصی هست و شما تفکر خودتون را دارید. قیمت مناسب، بسته بندی شکیل، سفارش آنلاین و آسوده، زنده کردن نوستالژی، به هر کسی می توان هدیه داد، برای مناسبت های مختلف کتاب و اسلاید داره، می توانید به تنهایی یا به همراه چیز دیگری هدیه داد.

نظر مشتریان

واقعا شیک و خلاقانه، سرویس و خدمات عالی ممنونم

سعیده علی محمدی

سالگرد آشنایمون هدیه دادم، از نتیجه کار خیلی راضی ام

کامیار کسروی

بهترین هدیه ایی بود که تو سالگرد گرفتم، خیلی راضی ام

انسیه حبیب زاده