کتاب عشق

کتاب عشق اصلی ترین و محبوب ترین کتابی هست که می شود با نرم افزار بوکادو تولید کرد. کتاب عشق هدیه ایی بسیار غافل گیر کننده و شکیل است. شاید این کتاب به لحاظ قیمت گران نباشد و ارزش مادی بالایی نداشته باشد اما بدون هیچ گونه شکی ارزش معنوی بسیار زیادی داشته و دریافت کننده آن بسیار غافل گیر می شود.

به کمک بوکادو می توانید با زبان تصویر داستان عشق خود را روایت کنید. در بستری و فرمتی که نه شوخی و نه بسیار جدی است. بر روی کاراکتر ها و فرم ادیتور ساعت ها فکر شده است. برای راحت تر بودن کار شما، اسلاید هایی با جملات بسیار زیبا توسط تیم ما تولید شده است که به سادگی چند کلیک می توانید این صفحات را به کتاب خود اضافه کنید.

نمونه از کار ما

از اسلاید های زیبا تا کاغذ و جلد منحصر به فرد


بوکادو هدیه عاشقانه و اولین استوری ساز به زبان پارسی

با امکانات زیاد و اتفاقات جالب برای سورپرایز.

سالگرد


سالگرد ازدواج یا سالگرد دوستی بین یک زوج یکی از مهمترین رویداد های عاطفی است که اتفاق می افتد. حتی بسیاری از زوج ها به غیر از سالگرد ازدواج ، سالگرد آشنایی را هم جنش کوچک دو نفره برگذار می کنند. بوکادو یکی از بهترین گزینه ها می تواند برای این مراسم باشد.

هر مناسبتی


لازم نیست که حتما به مناسبت سالگرد بوکادو را هدیه دهید، شما می توانید به هر بهانه ایی بوکادو را هدیه دهید. حتی می توانید بوکادو را به کسانی غیر از پارتنر خود هدیه دهید. بسیاری از مناسبت ها به صورت سالیانه تکرار می شود به عنوان مثال : روز مادر، روز پدر و ....

ساخت آسان


دنیایی از جملات آماده، اسلاید های از پیش ساخته و ایده های ناب را برای شما آماده کرده ایم. بعد از ثبت نام در سایت، موضوع کتاب را انتخاب کنید و از میان اسلاید های آماده آنهایی را که دوست دارید انتخاب کنید. و یا حتی می توانید از صفر تا صد را با سلیقه خودتان بسازید.