عید نوروز

شما می توانید به مناسبت نوروز یک بوکادو و یک شاخه گل به مخاطب خاص و یا همسرتان هدیه دهید.


با شکل ها و متن هایی که خودتون انتخاب و طراحی می کنید و اسامی خودتون، احساسات ، خاطرات ، تکه کلام ها و لحظات ناب خود را به با نمک ترین شکل ممکن بازسازی کنید و کتاب اختصاصی خودتون رو به مخاطب خاص تان به رمانتیکترین شکل ممکن هدیه دهید.
قیمت و ارزش مالی بوکادو مطرح نیست چون بوکادو یک هدیه معنوی است که اوج عشق و وفاداری را به هم می رساند.
چهره مخاطب خاص شما پس از دیدن بوکادوی خودش دیدنی خواهد بود.
می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟
افتخار تیم بوکادو به نشاندن اشک شوق روی گونه های تک تک عشاق هنگام مشاهده صفحات بوکادو است.
نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایران، نوروز را جشن می‌گیرند.

نمونه از کار ما

از اسلاید های زیبا تا کاغذ و جلد منحصر به فرد


بوکادو هدیه عاشقانه و اولین استوری ساز به زبان پارسی

با امکانات زیاد و اتفاقات جالب برای سورپرایز.

سالگرد


سالگرد ازدواج یا سالگرد دوستی بین یک زوج یکی از مهمترین رویداد های عاطفی است که اتفاق می افتد. حتی بسیاری از زوج ها به غیر از سالگرد ازدواج ، سالگرد آشنایی را هم جنش کوچک دو نفره برگذار می کنند. بوکادو یکی از بهترین گزینه ها می تواند برای این مراسم باشد.

هر مناسبتی


لازم نیست که حتما به مناسبت سالگرد بوکادو را هدیه دهید، شما می توانید به هر بهانه ایی بوکادو را هدیه دهید. حتی می توانید بوکادو را به کسانی غیر از پارتنر خود هدیه دهید. بسیاری از مناسبت ها به صورت سالیانه تکرار می شود به عنوان مثال : روز مادر، روز پدر و ....

ساخت آسان


دنیایی از جملات آماده، اسلاید های از پیش ساخته و ایده های ناب را برای شما آماده کرده ایم. بعد از ثبت نام در سایت، موضوع کتاب را انتخاب کنید و از میان اسلاید های آماده آنهایی را که دوست دارید انتخاب کنید. و یا حتی می توانید از صفر تا صد را با سلیقه خودتان بسازید.