بخش قوانین و مقررات سایت

کاربر گرامی به وب سایت بوکادو خوش آمدید ورود کاربران و استفاده آنان از محتوای وب سایت بوکادو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن کامل شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات آن است. لازم به ذکر است این قوانین و مقررات جهت تضمین سطح ارائه کیفیت خدمات بوکادو است. وب سایت بوکادو تابع قوانین جاری کشور بوده و کاربر با استفاده از این سرویس موظف به رعایت این قوانین می‌باشد. لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید.

سیاست لغو سفارش و بازگشت پول

با توجه به اینکه کتاب داستانه‍‍ای «بوکادو» به صورت اختصاصی و مخصوص شما چاپ می‌شود و با توجه به بند «د» ماده یک آئین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیک، امکان بازپس گیری یا لغو سفارش بعد از ثبت سفارش و واریز وجه و تولید آن وجود ندارد به همین دلیل لغو سفارش تنها در صورتیکه سفارش تولید نشده باشد امکان پذیر است. لازم به ذکر است که فقط و فقط در موارد زیر امکان باز پس‌گیری سفارش بعد از تولید آن وجود خواهد داشت:

  • 1_اشتباه در تولید کتاب داستان از طرف مجموعه بوکادو
  • 2_آسیب دیدگی یا پارگی کتاب ناشی از ارسال و پست آن

در هر دو مورد فرد موظف است مراتب را حداکثر ظرف 24 ساعت بعد از دریافت سفارش از طریق دایرکت اینستاگرام به آدرس bookado.ir، تلفن 02144720860 و یا از طریق واتساپ به شماره 09221031279 به اطلاع ما برساند. در چنین مواردی برای ارسال مجدد محصول لازم است محصول آسیب دیده برای مجموعه بوکادو ارسال شود.

تخفیف ها و فروش فوق العاده

امکان دارد مجموعه بوکادو در بازه های زمانی مختلف و یا براساس شرایط خاص تخفیف هایی را برای کاربران در نظر بگیرد. شرایط استفاده از تخفیف ها به شرح زیر بوده و مجموعه بوکادو خارج از شرایط زیر هیچ مسئولیتی در قبال تخفیف به کاربران ندارد:

  • 1_تخفیف های دارای کد تخفیف مخصوص هستند که می بایست توسط کاربر شخصا وارد شود و مجموعه بوکادو مسئولیتی در قبال عدم وارد کردن کد توسط کاربر ندارد.
  • 2_تمام کدهای تخفیف دارای تاریخ انقضاء هستند که بعد از تاریخ انقضاء این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال ارائه تخفیف ندارد.
  • 3_کاربر موظف است پیش از پرداخت وجه سفارش نسبت به اعمال شدن تخفیف روی مبلغ کل سفارش مطمئن شود و در صورت پرداخت وجه و عدم اعمال تخفیف امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت.
  • 4_امکان استفاده از دو یا چند کارت تخفیف برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.

مسئولیت محتوا

مسئولیت محتوای وارد شده توسط کاربر مانند نام، جنسیت، تقدیم نامه کتاب، عکس تقدیم نامه کتاب و همچنین اطلاعات گیرنده و تعداد سفارش برعهده مشتری بوده و مجموعه بوکادو نسبت به محتوای وارد شده و ارسالی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت. همچنین محتوای وارد شده توسط کاربر همانطور که در سایت وارد میکنید و به شما نمایش داده میشود در کتاب چاپ خواهد شد و بوکادو هیچ مسئولیتی در مورد تغییر، اصلاح یا حذف موارد وارد شده توسط کاربر ندارد.

محرمانگی اطلاعات

مجموعه بوکادو به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می ‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می ‌کند. همچنین متعهد می‌شود که اطلاعات وارد شده توسط کاربر را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد و صرفا از اطلاعات کاربر تنها برای ارائه خدمات بهتر به او استفاده کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‌تر و امن ‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

حقوق مالکیت اثر

تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به بوکادو است و هر گونه استفاده تجاری و غیر تجاری از محتویات و تصاویر پیگرد قانونی دارد. همچنین همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت بوکادو، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بوکادو جزئی از دارایی‌های معنوی این مجموعه محسوب می ‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این وب سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می ‌دارد. در صورت استفاده از از خدمات وب سایت این مجموعه (بوکادو)، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌ هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و شرایط ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش شده و تحویل اداره پست می‌گردند. وب سایت بوکادو به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌ گذاری می‌ دهد. ارسال سفارش توسط شرکت پست ایران انجام میشود. جهت اطلاع از قوانین و شرایط ارسال خدمات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران لطفا به سایت پست مراجعه کنید. دقت کنید که در صورت مراجعه مامور پست و عدم حضور شما در محل و یا عدم پیدا کردن آدرس و بازگشت سفارش شما به اداره پست، ارسال مجدد سفارش و پیگیری‌های مربوطه بر عهده کاربر است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

بوکادو و تیم مربوطه همواره نهایت تلاش خود را می ‌کند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در تهران و سایر شهرهای کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد تعبیه شده مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌ های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر بوده و در صورت ثبت سفارش توسط کاربر و دریافت شماره مرسوله اختصاصی از سایت، به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و وب سایت بوکادو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌ کند.